Jaktprøveresultater 2022

Her er oversikt over innmeldte jaktprøveresultater for Nord-Troms fuglehundklubbs medlemmer 2022. Det er medlemmers eget ansvar å melde inn resultater! Kun innmeldte resultater er med i konkurransen om å bli årets hund

Her er oversikt over innmeldte jaktprøveresultater(medlemmers eget ansvar) for Nord-Troms fuglehundklubbs medlemmer 2022:

AK/VK:

ES Lundefjellets DS Seima, E  Lillian Remmen, f: Ottar Remmen, 3.vk, Nord-Troms fuglehund klubb-Arnøya 26.03.22
GS Krabbenesmyras Dimma, e/f Karl-Petter Yeong, 1.AK, Nord-Troms fuglehund klubb-Arnøya 26.03.22
IS Jara av Miessevarri, e/f: Roald Elvenes, 1.AK, Nord-Troms fuglehund klubb-Arnøya 26.03.22
B Reisavannets Caro, E: Tor-Eivind Båtnes, Fører:Viljar Båtnes, 3. AK Nord-Troms fuglehund klubb-Arnøya 26.03.22
IS Sarafjellets Fit for Fight, E/f: Kristine Thybo Hansen, 1.AK Nord-T
roms fuglehund klubb-Arnøya 27.03.22
GS Krabbenesmyras Dimma, e/f Karl-Petter Yeong, 2.AK, Nord-Troms fuglehund klubb-Arnøya 27.03.22
ES Stillakjønnas Ares, e/f Erling Martinsen, 1 AK, Nord-Troms fuglehund klubb-Arnøya 27.03.22
IS Sarafjellets Fit for Fight, E/f: Kristine Thybo Hansen, 1.VK m CK Exit cup finale, Andenes 03. 04.22
IS Sarafjellet`s WM Winema Chatan, E/F: Johanne T hybo Hansen, 3.VK Kval, Grotliprøven 22.04.22
IS Sarafjellet`s Reborn and Ready, E:Kristine Thybo Hansen, 1.AK, F: Robert Bjørklund, Vffk`s Altaprøve 23.04.22
B Reisavannet`s MS-Tia Maria, E: Tor-Eivind Båtnes, F:Marita Berg, 2.AK, Vffk`s Altaprøve 24.04.22
B Reisavannets Caro, E: Tor-Eivind Båtnes, Fører:Viljar Båtnes, 3.AK, Vffk`s Altaprøve 24.04.22

UK:
GS Gulluras Enya, e/f: Pål Langseth, 3.UK,Nord-T
roms fuglehund klubb-Arnøya 26.03.22
IS Ustedalens AHN Jurgine Klopp, e:Kristine Thybo Hansen/Robert Bjørklund F:Christian Lembricht, 1.UK,Nord-Troms fuglehund klubb-Arnøya 26.03.22
SV Norsførrs KFauna-Mi, e/f:Magnhild Reiersen, 2.UK,Nord-Troms fuglehund klubb-Arnøya 26.03.22
SV Norsførrs KFauna-Mi, e/f:Magnhild Reiersen, 2.UK,Nord-Troms fuglehund klubb-Arnøya 27.03.22
IS Ustedalens AHN Jurgine Klopp, e:Kristine Thybo Hansen/Robert Bjørklund, F: Robert Bjørklund, 2.UK, Harstad og Vesterålen fhk, 03.04.22
IS Ustedalens AHN Jurgine Klopp, e:Kristine Thybo Hansen/Robert Bjørklund, F: Geir Rune Stensland, 3.premie AC-kval, VFFK Alta 23.04.22
GS Gulluras Enya, e/f: Pål Langseth, 2.UK, Vffk`s Altaprøve 23.04.22
 

 

Klubbmesterskapet 18.04.22
Uk:
Nr 1: ES Reinrabbens E Per Eidar, e/f :Tom-Rune Sandstrand
Nr 2:SV Noraførrs K Fauna-Mi, e/f: Magnhild Reiersen
Nr 3:SV Stakkhaugen`s Rogge, e/f: Maria Rekkbø
Nr 4: GS Gulluras Enya, e/f: Pål Langseth
Nr 5: ES Bjørntoppens C Gaisi e/f:Dag Runar Voldvik
Nr 6: IS Fagermoas Orda e/f:Katarina Niva

Det ble dessverre ikke kåret noen vinner i AK/VK